środa, 22 marca, 2023

Wojenne Dziewczyny 5 odc. 63 streszczenie, powtórka

Wojenne Dziewczyny odcinek 63 i 64, czyli sezon 5 odc. 11 i 12 – streszczenie odcinków. Zobacz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki w internecie. Powtórka dostępna jest nie tylko w TVP 1, ale również na VOD TVP.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 63 i 64

Wojenne Dziewczyny to serial emitowany co tydzień. Odcinki lecą w każdą niedzielę o godzinie 20:15. Gdzie oglądać Wojenne Dziewczyny sezon 5 online? W niedzielny wieczór można skorzystać z platformy WP Pilot, która udostępnia live stream z TVP 1.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odcinki:

  • Wojenne Dziewczyny odc. 62 (sezon 5 odcinek 10) – 6 listopada
  • Wojenne Dziewczyny odc. 63 (sezon 5 odcinek 11) – 11 listopada
  • Wojenne Dziewczyny odc. 64 (sezon 5 odcinek 12) – 13 listopada

Wojenne Dziewczyny powtórki odcinków

Serial Wojenne Dziewczyny gdzie obejrzeć powtórki? Wszystkie odcinki udostępniane są w internecie. Sporo osób szuka ich na Youtube, CDA, Dailymotion, a serial online za darmo bez rejestracji można oglądać na platformie VOD TVP. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1.

Wojenne Dziewczyny 5 odc. 63 powtórka dostępna będzie również w telewizji. Odcinek 63 wyemitowany zostanie w sobotę o godzinie 18:30 w TVP 1.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 streszczenie odcinków

Wojenne Dziewczyny odcinek 62

Nitka spędza czas na błoniach pałacowych, kiedy nagle ktoś ją porywa i wywozi w nieznane. Uprowadził ją Odrowąż, który zamierza wydobyć z niej informacje, które uratują mu życie. Zyga znajduje konia Nitki w lesie. Zaczyna podejrzewać Odrowąża. Okazuje się, że wśród jeńców wykorzystywanych do badań w ośrodku jest jedna z pilotek elitarnego oddziału nocnych bombowców. Zostaje zabrana do Warszawy na przesłuchanie. Meier informuje Sońkę o sytuacji. Magda ma dowodzić akcją odbicia pilotki.

Wojenne Dziewczyny odcinek 63

Sońka zabiera ze sobą Mareczka na ćwiczenia. Na zajęciach nie wszystko idzie, jak powinno. Mareczek i Zyga zostają pojmani przez Niemców. Margharete uczestniczy w przesłuchaniu i rozpoznaje Zygę. Sońka ubłagał Meiera, by pomógł im znaleźć Mareczka i Zygę. Jeńcy mają zostać rozstrzelani w lesie w Wesołej. Grupa pod dowództwem Magdy i Witka zamierza ich odbić. Akcja kończy się sukcesem.

Wojenne Dziewczyny odcinek 64

Leokadia przesłuchuje Nataszę. Chce dowiedzieć się jak najwięcej o badaniach Lunda. Szansa na uratowanie towarzyszy pilotki jest niewielka. Tymczasem Sońka trzyma w tajemnicy przed Ewą porwanie i odbicie Mareczka. Z kolei Nitka i Zyga zaręczyli się. Ewa dostaje list od Marysi, która rozważa powrót do Warszawy. Margharete jest przekonana, że Węgierscy są zamieszani w sprawę produkcji broni dla powstańców. Naciska na Nitkę, by ta wydała ich w zamian za bezpieczeństwo swoje i matki. Nitka i Leokadia opracowują plan pozbycia się Margharete. Na miejsce zamachu wybierają sklep modystki, która wcześniej pomogła Ewie i Marysi.

Zobacz również

Ostatnie artykuły