niedziela, 28 maja, 2023

Wspaniałe Stulecie odc. 268, 269, 270. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma turecki serial? Odcinki po polsku można oglądać w TVP Kobieta i TVP 1, a powtórki dostępne są również w internecie na VOD TVP PL. Przeczytaj streszczenia Wspaniałe Stulecie 268, 269, 270.

Serial Wspaniałe Stulecie odc. 268, 269, 270 po polsku w TVP Kobieta i TVP 1

Turecki seriale od wielu lat w Polsce cieszą się dużą popularnością, a jednym z największych hitów było Wspaniałe Stulecie, które emitowane było w latach 2014-2016. W 2022 roku od odcinka 1 serial emitowany był w TVP Kobieta.

Wspaniałe Stulecie odc. 269 można obejrzeć w poniedziałek. W kolejnych dniach emisja odcinków 269, 270, 271. Serial leci o godzinie 14:00 w Jedynce oraz o 19:50 w TVP Kobieta. Odcinki online można oglądać jako TVP 1 stream w porze emisji.

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie?

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma serial? W Polsce został on podzielony na 312 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut. Zakładając, że emisja rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia 2022 roku, to serial emitowany będzie mniej więcej do przełomu roku 2023 i 2024.

Wspaniałe Stulecie ostatni odcinek i powtórki

Powtórki serialu można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Ostatni odcinek jako powtórka dostępny jest w TVP 1 następnego dnia o godzinie 6:00 lub 10:50 w TVP Kobieta. Wszystkie odcinki po polsku dostępne są w formie VOD na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Obecnie opublikowane są tam wszystkie 312 odcinki.

Wspaniałe Stulecie streszczenie odcinków

Wspaniałe Stulecie odc 267 streszczenie

Bajazyd i Dżihangir próbują przekonać sułtana, że Mustafa jest niewinny. Sulejman zmienia się i oddala od wszystkich, nawet od Hürrem. Jastrząb przyjeżdża do koszar w Konyi przed księciem Mustafą i przygotowuje bunt janczarów. Rüstem Pasza stara się zapobiec przewrotowi. Mahidevran ofiarowuje Mustafie amulet, który ma go chronić przed śmiercią. Sulejman wyrusza do Konyi na spotkanie z najstarszym synem.

Wspaniałe Stulecie odc 268 streszczenie

Mustafa jedzie na spotkanie z Sulejmanem. W tym samym czasie z Konstantynopola wyruszają kaci. Mihrimah zaczyna żałować, że wzięła udział w spisku przeciwko bratu. Dżihangir odwiedza sułtana i otrzymuje od niego zapewnienie, że Mustafie nie stanie się krzywda. Tymczasem Mustafa zostaje ostrzeżony przez nieznanego sprzymierzeńca, który odradza mu wizytę w namiocie ojca.

Wspaniałe Stulecie odc 269 streszczenie

Sprzymierzeńcy Mustafy odradzają mu spotkanie z ojcem, domyślając się zamiarów sułtana. Kara Ahmed Pasza potajemnie wysyła ostrzeżenie, ale książę je ignoruje. Jastrząb, który wraz z janczarami planuje bunt, aby zapobiec śmierci księcia, zostaje postrzelony. Książę ufa ojcu i mimo ostrzeżeń wchodzi do jego namiotu. Tam zostaje zamordowany przez katów. Sulejman rozpacza nad ciałem syna.

Wspaniałe Stulecie odc 270 streszczenie

Zobacz również

Ostatnie artykuły