Wspaniałe Stulecie odc. 49, 50. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma turecki serial? Odcinki po polsku znów można oglądać w TVP 1, a powtórki dostępne są również w internecie na VOD TVP PL. Przeczytaj streszczenia Wspaniałe Stulecie 49, 50.

Serial Wspaniałe Stulecie odc. 49, 50 po polsku w TVP 1

Turecki seriale od wielu lat w Polsce cieszą się dużą popularnością, a jednym z największych hitów było Wspaniałe Stulecie, które emitowane było w latach 2014-2016. W 2022 roku od odcinka 1 serial emitowany był w TVP Kobieta. Duże zainteresowanie sprawiło, że wróci on do ramówki TVP1.

Wspaniałe Stulecie odc. 49 można obejrzeć w środę. W kolejnych dniach emisja odcinków 50, 51. Serial leci o godzinie 15:55 w Jedynce oraz o 19:50 w TVP Kobieta. Odcinki online można oglądać jako TVP 1 stream w porze emisji.

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie?

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma serial? W Polsce został on podzielony na 312 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut. Zakładając, że emisja rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia 2022 roku, to serial emitowany będzie mniej więcej do przełomu roku 2023 i 2024.

Wspaniałe Stulecie ostatni odcinek i powtórki

Powtórki serialu można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Ostatni odcinek jako powtórka dostępny jest w TVP 1 następnego dnia o godzinie 6:00 lub 10:50 w TVP Kobieta. Wszystkie odcinki po polsku dostępne są w formie VOD na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Obecnie opublikowane są tam wszystkie 312 odcinki.

Wspaniałe Stulecie streszczenie odcinków

Wspaniałe Stulecie odc. 45 streszczenie

Przerażające odkrycie służącej Esmy w środku nocy stawia na nogi cały harem. Roztrzęsiona Hürrem boi się o siebie i dzieci. Mahidevran odchodzi od zmysłów z obawy, że to na nią padnie podejrzenie o chęć dokonania kolejnej zbrodni. Pobita Gülah trafia do przypałacowej lecznicy.

Polska - Walia transmisja

Polska – Belgia online za darmo na żywo

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 668, 669, 670 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD