poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Wspaniałe Stulecie odc. 312, 313. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma turecki serial? Odcinki po polsku można oglądać w TVP Kobieta i TVP 1, a powtórki dostępne są również w internecie na VOD TVP PL. Przeczytaj streszczenia Wspaniałe Stulecie 312, 313.

Serial Wspaniałe Stulecie odc. 312, 313 po polsku w TVP 1

Turecki seriale od wielu lat w Polsce cieszą się dużą popularnością, a jednym z największych hitów było Wspaniałe Stulecie, które emitowane było w latach 2014-2016. W 2022 roku od odcinka 1 serial emitowany był w TVP Kobieta.

Wspaniałe Stulecie odc. 312 można obejrzeć w wtorek. W kolejnych dniach emisja odcinków 313, 314 . Serial leci o godzinie 14:00 w TVP 1. Odcinki online można oglądać jako TVP 1 stream w porze emisji.

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie?

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma serial? W Polsce został on podzielony na 312 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut. Zakładając, że emisja rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia 2022 roku, to serial emitowany będzie mniej więcej do przełomu roku lata 2023..

Wspaniałe Stulecie ostatni odcinek i powtórki

Powtórki serialu można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Ostatni odcinek jako powtórka dostępny jest w TVP 1 następnego dnia o godzinie 6:00. Wszystkie odcinki po polsku dostępne są w formie VOD na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Obecnie opublikowane są tam wszystkie 312 odcinki.

Wspaniałe Stulecie streszczenie odcinków

Wspaniałe Stulecie odc 310 streszczenie

Poirytowany pijaństwem Selima sułtan zakazuje picia wina w całym imperium. Syn Selima i Nurbanu Murat, dzięki wsparciu Mihrimah, zyskuje aprobatę Sulejmana i wręcza mu wyjątkowy podarunek. Nurbanu nie może zaznać spokoju przez Safiye, wybraną przez Mihrimah faworytę księcia Murata, która tak jak ona pochodzi z weneckiego rodu Baffo.

Wspaniałe Stulecie odc 311 streszczenie

Sulejman na własne uszy słyszy, jak kupcy w Konstantynopolu skarżą się na niego. Postanawia wyruszyć na Szigetvar. Medycy uprzedzają, że będzie to jego ostatnia wyprawa. Selim coraz gorzej znosi pobyt w Kutahyi, wciąż prześladują go wspomnienia Bajazyda. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah.

Wspaniałe Stulecie odc 312 streszczenie

Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Mihrimah wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może się doczekać, kiedy Selim zostanie sułtanem. Sulejman umiera, a władzę przejmuje Selim.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły