Wspaniałe Stulecie odc. 120, 121, 122. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma turecki serial? Odcinki po polsku znów można oglądać w TVP 1, a powtórki dostępne są również w internecie na VOD TVP PL. Przeczytaj streszczenia Wspaniałe Stulecie 120, 121, 122.

Serial Wspaniałe Stulecie odc. 120, 121, 122 po polsku w TVP 1

Turecki seriale od wielu lat w Polsce cieszą się dużą popularnością, a jednym z największych hitów było Wspaniałe Stulecie, które emitowane było w latach 2014-2016. W 2022 roku od odcinka 1 serial emitowany był w TVP Kobieta. Duże zainteresowanie sprawiło, że wróci on do ramówki TVP1.

Wspaniałe Stulecie odc. 120 można obejrzeć w piątek. W kolejnych dniach emisja odcinków 121, 122, 123. Serial leci o godzinie 15:55 w Jedynce oraz o 19:50 w TVP Kobieta. Odcinki online można oglądać jako TVP 1 stream w porze emisji.

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie?

Wspaniałe Stulecie ile odcinków ma serial? W Polsce został on podzielony na 312 odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut. Zakładając, że emisja rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia 2022 roku, to serial emitowany będzie mniej więcej do przełomu roku 2023 i 2024.

Wspaniałe Stulecie ostatni odcinek i powtórki

Powtórki serialu można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Ostatni odcinek jako powtórka dostępny jest w TVP 1 następnego dnia o godzinie 6:00 lub 10:50 w TVP Kobieta. Wszystkie odcinki po polsku dostępne są w formie VOD na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).

Obecnie opublikowane są tam wszystkie 312 odcinki.

Wspaniałe Stulecie streszczenie odcinków

Wspaniałe Stulecie 119 streszczenie

Ibrahim każe Nigar dowiedzieć się, kto podsłuchiwał ich rozmowę. Gülah bezskutecznie usiłuje spotkać się z sułtanką Hürrem. Mahidevran, wbrew regułom, nie opuszcza pałacu wraz z synem, który obejmuje władzę nad prowincją Manisa. Służąca Fatma niestrudzenie próbuje uwieść księcia Mustafę. Gülah znika w tajemniczy sposób, tuż przed spotkaniem z Hürrem. Ibrahim robi wszystko, by Nigar opuściła pałac, zanim ktokolwiek dowie się o jej ciąży.

Wspaniałe Stulecie 120 streszczenie

Usunięcie Nigar z pałacu wzbudza podejrzenia sułtanki Hürrem. Hürrem przygotowuje intrygę, w wyniku której Mahidevran ma zostać oskarżona o próbę pozbycia się sparaliżowanej sułtanki matki. Spisek wychodzi na jaw. Zaangażowany we wszystko Gül Aga musi opuścić pałac. Gülsah, która cudem uszła z życiem, wreszcie spotyka się z sułtanką Hürrem.

Wspaniałe Stulecie 121 streszczenie

Gülsah opowiada Hürrem prawdę o romansie Ibrahima z Nigar. W zamian za to sułtanka bierze pobitą służącą pod swoją opiekę. Mahidevran szasta haremowym złotem i zaczyna wzbudzać powszechny niepokój. Wysyła także do alkowy sułtana nałożnicę. Spotkanie władcy z piękną Rusinką przerywa niespodziewana wiadomość. Sułtanka matka odzyskuje przytomność.

Wspaniałe Stulecie 122 streszczenie

Gülfem, jako zarządczyni haremu, krytykuje rozrzutność Mahidervan i tym samym naraża się na jej gniew. Sulejman otrzymuje od pewnej kobiety na targu magiczny kamień, który odbiera troski. Daje go wciąż jeszcze częściowo sparaliżowanej matce. Za sprawą Ibrahima Nigar wyjeżdża z Konstantynopola, jednak w drodze zostaje napadnięta i porwana. Mahidevran zaciąga dług u lichwiarki na kolejne haremowe wydatki. Sułtanka matka nieoczekiwanie umiera po tym, jak odwiedza ją Hürrem.

Wspaniałe Stulecie 123 streszczenie

Hürrem odwiedza Hatice, by wyjawić jej prawdę o romansie Ibrahima, jednak nie może przeprowadzić tej ważnej rozmowy. Mimo żałoby po śmierci matki sułtana, Mahidevran kontynuuje przygotowania do wyjazdu Mustafy do prowincji Manisa. Nigar trafia do kryjówki pod opiekę Gülsah. Zakochana w księciu nałożnica Fatma dowiaduje się, że za sprawą Mahidevran nie wyjedzie z ukochanym do Manisy. Daye Hatun opuszcza pałac.

Wspaniałe Stulecie 124 streszczenie

Daye, która wzięła na siebie winę za śmierć sułtanki, oddała ubogim majątek i musi ciężko pracować. Żyje w skrajnej biedzie. Przypadkiem spotyka ją na targu Sümbül aga. Ibrahim, dowiedziawszy się o zaginięciu Nigar, rozpoczyna poszukiwania kochanki. Tymczasem Nigar wciąż jest przetrzymywana przez Gülsah na polecenie Hürrem, choć teraz już we własnym domu. Sułtanka Hatice dostaje anonimowy list z informacją o romansie jej męża. Postanawia udać się pod wskazany w liście adres kochanki wielkiego wezyra.

Wspaniałe Stulecie 125 streszczenie

Nigar do dnia porodu zostaje uwięziona w komnacie w pałacu sułtanki Hatice. Nigar oskarża Hürrem o kolejną intrygę. Twierdzi, że ojcem jej dziecka jest Nasuh efendi. Ibrahim pasza zostaje doprowadzony do człowieka, którego uważał za swego odwiedcznego wroga – do tajemniczego efendiego.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.