środa, 21 lutego, 2024

Zakazany Owoc 411, 412, 413 streszczenia. Ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać powtórki?

Zakazany Owoc ile ma odcinków? Zobacz o czym opowiada ten turecki serial i przeczytaj streszczenia odcinków 411, 412, 413.

Zakazany Owoc VOD. Gdzie oglądać powtórki i ostatni odcinek?

Turecki serial Zakazany Owoc zastąpił w TVP 2 „Miłość i Przeznaczenie”. Odcinki po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o 17:15. Powtórki w TV nie są dostępne, ale oczywiście wszystkie odcinki Zakazanego Owocu trafiają na VOD TVP.

W naszym serwisie znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków. To świetny sposób, aby zobaczyć co się wydarzyło w ostatnim, dzisiejszym lub co przyniosą następne odcinki. Wybierz odcinek, którego streszczenie chcesz przeczytać.

Zakazany Owoc ile odcinków?

Turecki serial Zakazany Owoc ile ma odcinków? Cała produkcja w Turcji liczyła 233 odcinki, ale ich długość wynosiła około 100 minut. W Polsce Każdy z nich trwa niespełna 45 minut, więc można założyć, że wyemitowanych zostanie ponad 500 odcinków.

Powtórki serialu Zakazany Owoc dostępne są jedynie w internecie. Publikują je platformy TVP VOD (vod.tvp.pl) oraz TVP GO. Wszystkie odcinki są po polsku dostępne bez rejestracji. Nie trzeba więc szukać opcji „napisy PL”, a w każdej chwili można rozpocząć oglądać serial od odc. 1.

W Turcji oryginalny tytuł serialu to „Yasak Elma”.

Zakazany Owoc streszczenie odcinków

Zakazany Owoc odc. 409 streszczenie szczegółowe

Asuman udaje się do znachorki, by Yildiz szybciej zaszła w ciążę. Sedahi zdradza Cagatayowi dręczącą go tajemnicę. Kumru wyznaje Doganowi, że dostała od Ekina akcje. Caner prosi Gamze o rękę. Cagatay zwalnia Nurgul. Yildiz mówi Ender, że Feedo jest oszustem. Ender próbuje przechytrzyć Feeda.

Zakazany Owoc odc. 410 streszczenie szczegółowe

Dila flirtuje z Ekinem. Handan odbija Ender Feeda. Ender oznajmia Gamze, że nie będzie protestować przeciw jej związkowi z Canerem. Wybucha konflikt między Yildiz a Kumru, dotyczący Mozarta. Gamze przedstawia Emirowi swoją kuzynkę Pinar. Chce on pomóc jej w karierze aktorki.

Zakazany Owoc odc. 411 streszczenie szczegółowe

Yildiz pomaga kuzynce Gamze dostać się do castingu i sama robi wrażenie na reżyserze. Handan i Feedo udają zakochanych. Halitcan znowu dostaje w przedszkolu gorączki. Cemal i Handan rozpoczynają kolejny etap swych planów.

Zakazany Owoc odc. 412 streszczenie szczegółowe

Handan pozoruje samobójstwo. Halitcan kolejny raz dostaje gorączki w przedszkolu. Nurgul oskarża Cagataya o nękanie. Dogan nie chce, by Yildiz go broniła. Kumru wyjawia ojcu, że oddała swe akcje matce.

Zakazany Owoc odc. 413 streszczenie szczegółowe

Dogan daje się złapać na podstęp Cagataya i Sedahiego. Caner uświadamia Gamze, jaką kobietą jest Handan. Yildiz w sądzie kwestionuje oskarżenie Nurgul wobec Cagataya.

Fabuła i obsada

Yildiz i Zeynep to dwie mieszkające razem siostry. Są ze sobą bardzo zżyte, ale mają zupełnie inne charaktery i podejście do życia. Yildiz, marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Zeynep natomiast bardzo przestrzega zasad etyki, chce zrobić karierę i ciężko na to pracuje. Pewnego razu Yildiz spotyka Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że ten ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie. Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

W filmie występują m.in. Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun).

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły