poniedziałek, 25 września, 2023

Zakazany Owoc 309, 310, 311 streszczenia. Ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać powtórki?

Zakazany Owoc ile ma odcinków? Zobacz o czym opowiada ten turecki serial i przeczytaj streszczenia odcinków 309, 310, 311.

Zakazany Owoc VOD. Gdzie oglądać powtórki i ostatni odcinek?

Turecki serial Zakazany Owoc zastąpił w TVP 2 „Miłość i Przeznaczenie”. Odcinki po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o 17:15. Powtórki w TV nie są dostępne, ale oczywiście wszystkie odcinki Zakazanego Owocu trafiają na VOD TVP.

W naszym serwisie znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków. To świetny sposób, aby zobaczyć co się wydarzyło w ostatnim, dzisiejszym lub co przyniosą następne odcinki. Wybierz odcinek, którego streszczenie chcesz przeczytać.

Zakazany Owoc ile odcinków?

Turecki serial Zakazany Owoc ile ma odcinków? Cała produkcja w Turcji liczyła 233 odcinki, ale ich długość wynosiła około 100 minut. W Polsce Każdy z nich trwa niespełna 45 minut, więc można założyć, że wyemitowanych zostanie ponad 500 odcinków.

Powtórki serialu Zakazany Owoc dostępne są jedynie w internecie. Publikują je platformy TVP VOD (vod.tvp.pl) oraz TVP GO. Wszystkie odcinki są po polsku dostępne bez rejestracji. Nie trzeba więc szukać opcji „napisy PL”, a w każdej chwili można rozpocząć oglądać serial od odc. 1.

W Turcji oryginalny tytuł serialu to „Yasak Elma”.

Zakazany Owoc streszczenie odcinków

Zakazany Owoc odc. 307 streszczenie szczegółowe

Rodzina dowiaduje się o planowanym rozwodzie Hasana i Sahiki. Sahika znajduje schronienie u Ender. Feride odwiedza grób córki. Sahika usiłuje założyć podsłuch w nowej rezydencji Hasana. Cagatay odkrywa, że to ojciec uniemożliwił mu zawarcie intratnego kontraktu.

Zakazany Owoc odc. 308 streszczenie szczegółowe

Obrażony na ojca Cagatay odchodzi z firmy. Hasan Ali symuluje zawał, licząc, że syn mu przebaczy. Sahika wyciąga Canera i Emira do nocnego klubu. Feride namawia Yildiz do zatrudnienia angielskiej niani.

Zakazany Owoc odc. 309 streszczenie szczegółowe

Yildiz robi Cagatayowi awanturę, myśląc, że znowu ją zdradza. Sahika pragnie wzbudzić w Hasanie Alim zazdrość. Asuman gubi kolię. Ender prowadzi grę z Hasanem i Sahiką. Cansu usiłuje uwieść Omera.

Zakazany Owoc odc. 310 streszczenie szczegółowe

Asuman i Yildiz szukają zgubionej kolii. Ender wychodzi na kolację z Hasanem, dając okazję do plotkarskich zdjęć. Znaleziona kolia trafia do jubilera, Yildiz usiłuje ją wykupić. Omer pokonuje swoich prześladowców.

Fabuła i obsada

Yildiz i Zeynep to dwie mieszkające razem siostry. Są ze sobą bardzo zżyte, ale mają zupełnie inne charaktery i podejście do życia. Yildiz, marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Zeynep natomiast bardzo przestrzega zasad etyki, chce zrobić karierę i ciężko na to pracuje. Pewnego razu Yildiz spotyka Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że ten ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie. Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

W filmie występują m.in. Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun).

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły