Zakazany Owoc streszczenia. Ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać powtórki?

Zakazany Owoc ile ma odcinków? Zobacz o czym opowiada ten turecki serial i przeczytaj streszczenia odcinków.

Turecki serial Zakazany Owoc zastąpił w TVP 2 „Miłość i Przeznaczenie”. Odcinki po polsku można oglądać od poniedziałku do piątku o 17:15. Powtórki w TV nie są dostępne, ale oczywiście wszystkie odcinki Zakazanego Owocu trafiają na VOD TVP.

Zakazany Owoc streszczenia odcinków

W naszym serwisie znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków. To świetny sposób, aby zobaczyć co się wydarzyło w ostatnim, dzisiejszym lub co przyniosą następne odcinki. Wybierz odcinek, którego streszczenie chcesz przeczytać.

Zakazany Owoc ile odcinków

Turecki serial Zakazany Owoc ile ma odcinków? Cała produkcja liczy 233 odcinki. Każdy z nich trwa niespełna 45 minut.

Powtórki serialu Zakazany Owoc dostępne są jedynie w internecie. Publikują je platformy TVP VOD (vod.tvp.pl) oraz TVP GO. Wszystkie odcinki są po polsku dostępne bez rejestracji. Nie trzeba więc szukać opcji „napisy PL”, a w każdej chwili można rozpocząć oglądać serial od odc. 1.

W Turcji oryginalny tytuł serialu to „Yasak Elma”.

Fabuła i obsada

Yildiz i Zeynep to dwie mieszkające razem siostry. Są ze sobą bardzo zżyte, ale mają zupełnie inne charaktery i podejście do życia. Yildiz, marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Zeynep natomiast bardzo przestrzega zasad etyki, chce zrobić karierę i ciężko na to pracuje. Pewnego razu Yildiz spotyka Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że ten ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie. Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

W filmie występują m.in. Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.