środa, 22 marca, 2023

Zniewolona sezon 3 odcinki 71 i 72 streszczenie. Ile odcinków liczy serial? Powtórki VOD TVP PL

Zniewolona odc. 71 i 72 streszczenia szczegółowe. Ile odcinków liczy serial Zniewolona 3? Kiedy premiera odc. 23 i 24 sezonu 3? Zobacz gdzie oglądać powtórki VOD TVP oraz przeczytaj streszczenia serialu Zniewolona.

Zniewolona sezon 3 ile odcinków?

Serial Zniewolona zyskał bardzo dużą popularność i tylko dlatego powstał sezon 3. Ile odcinków ma serial? Pierwsze dwa sezony składały się łącznie z 48 odcinków. Nowy sezon również ma liczyć 24 odcinki.

Premiera Zniewolona odc. 71 już 6 marca. Co wydarzy się w odc. 23 i 24? Zniewolona sezon 3 streszczenia publikujemy poniżej. Tydzień później premiera odcinka 72.

Gdzie oglądać powtórki w TV i internecie?

Wszystkie odcinki serialu Zniewolona 3 można oglądać zarówno w TV, jak i online.

Ostatni odcinek Zniewolonej trafia oczywiście na platformę TVP VOD. Dostępne są tam wszystkie odcinki po polsku za darmo.

Zniewolona sezon 3 streszczenia

Zniewolona odc. 71 streszczenie (sezon 3 odcinek 23)

Katia stara się rozszyfrować tajemnicę śmierci Wiery, żony Gnatkiewicza. W torebce Nasti znajduje zaszyte bezwstydne fotografie Wiery. To zakochany w Wierze Andriej uknuł intrygę, żeby kobieta porzuciła męża i została z nim. Pomogła mu w tym Madame Makarowa. Wiera nie mogąc znieść poniżenia pozwala się Żadanowi zabić. Olga oświadcza się Nazarowi. Rogneda daje pokaz tańca siedmiu welonów w salonie muzycznym Makarowej. Ujawnia się i opowiada, w jaki sposób jej mąż dochrapał się stanowiska.

Zniewolona odc. 72 streszczenie (sezon 3 odcinek 24)

Andriej błaga Katię o wybaczenie. Żona radzi mu się przyznać do winy, by ten koszmar nie zatruwałim przyszłego życia. Ciotka Jaryna próbuje stanąć w obronie Andrieja. Jabłoniewski wpada do domu Żadanów. Wywiązuje się bójka, w której Andriej ginie. Rogneda dowiaduje się że jej mąż popełnił samobójstwo. Opuszcza pałac. Zostawia nieślubnemu synowi Bezusa pieniądze na naukę i pracownię malarską. Katia tworzy towarzystwo dobroczynne, które będzie również utrzymywało żadanowski szpital. Szefową towarzystwa zostaje Olga. Katia wreszcie może spełnić swoje marzenie i studiować medycynęw Zurichu. Ochraniać ją w drodze ma zamiar książę Jabłoniewski. 

Zobacz również

Ostatnie artykuły