Zranione Ptaki odc. 139, 140, 141. Streszczenia, ile odcinków ma serial?

Zranione Ptaki streszczenia odcinków 139, 140, 141. Zobacz ile odcinków ma serial i gdzie i kiedy oglądać powtórki po polsku w TV i online.

Ile odcinków ma serial Zranione Ptaki?

Zranione Ptaki to kolejny turecki serial, który można oglądać po polsku w telewizji TVP 1. Ile ma odcinków? W Turcji wyemitowano ich 119, ale w Polsce będzie ich zdecydowanie więcej, ponieważ są one krótsze. Można spodziewać się około 300 odcinków.

Kiedy leci serial? Odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55. W porze emisji seriali można skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online za darmo.
Zranione Ptaki 139 można obejrzeć poniedziałek.

Powtórki dostępne są w telewizji następnego dnia o godzinie 6:05. Ponadto wszystkie odcinki publikowane są w internecie na TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Zranione Ptaki streszczenia odcinków

Zranione Ptaki 136 streszczenie odcinka

Melis nie udaje się zdobyć serca Leventa. Zranionej Safiye trudno uwierzyć, że była okłamywana przez córkę. Oznajmia wszystkim, że ona i Ayşa szykują się do wyprowadzki. Cemil dowiaduje się, że to Oya wyznała prawdę Safiye. Bezskutecznie próbuje się dodzwonić do przyjaciółki. Meryem dostaje pozwolenie na spotkanie z Ömerem. Ülviye nie kryje niezadowolenia z tego powodu. W tej sytuacji Tekin proponuje Ömerowi wizytę w domu siostry.

Zranione Ptaki 137 streszczenie odcinka

Levent jest oburzony, gdy dowiaduje się, że Ömer spędzi noc poza rezydencją. Bahadir całuje Asli w kuchni. W pewnym momencie ktoś tłucze wazon. Przerażona dziewczyna uważa, że to sprawka Yaşara. Cemil wyznaje Safiye, że zakochał się w jej córce, ale jego rozmówczyni pozostaje nieugięta. W końcu to on postanawia się wyprowadzić. Ömer widzi, że Meryem jest nieszczęśliwa u boku męża. Chłopiec bardzo boi się Tekina.

Zranione Ptaki 138 streszczenie odcinka

Tekin próbuje przekonać Omera, aby został z siostrą. Chłopiec jednak chce wrócić do rezydencji. Yaşar robi aluzje do stłuczonego wazonu. Ömer wypytuje Leventa o małżeństwo bez miłości. Ten jest zdezorientowany jego słowami. Dochodzi do wniosku, że Meryem nie czuje się szczęśliwa. Ayşe słyszy rozmowę Dogana i Oyi. Dowiaduje się, że chłopak wiedział o jej fikcyjnym małżeństwie. Nie rozumie jednak, czemu milczał. Bahadir informuje Cemila, że postanowił wziąć rozwód. Prosi o przygotowanie odpowiednich dokumentów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.