Zranione Ptaki odc. 69, 70. Streszczenia, ile odcinków ma serial?

Zranione Ptaki ile odcinków

Zranione Ptaki streszczenia odcinków 69, 70. Zobacz ile odcinków ma serial i gdzie i kiedy oglądać powtórki po polsku w TV i online.

Ile odcinków ma serial Zranione Ptaki?

Zranione Ptaki to kolejny turecki serial, który można oglądać po polsku w telewizji TVP 1. Ile ma odcinków? W Turcji wyemitowano ich 119, ale w Polsce będzie ich zdecydowanie więcej, ponieważ są one krótsze. Można spodziewać się około 300 odcinków.

Kiedy leci serial? Odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55. W porze emisji seriali można skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online za darmo.
Zranione Ptaki 69 można obejrzeć środę.

Powtórki dostępne są w telewizji następnego dnia o godzinie 6:05. Ponadto wszystkie odcinki publikowane są w internecie na TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Zranione Ptaki streszczenia odcinków

Zranione Ptaki odc. 67 streszczenie odcinka

Ludzie Kulawego Kamila zastają Meryem w baraku i uprowadzają ją. Świadkiem tych wydarzeń jest Dogan, któremu jednak nie udaje się zatrzymać mężczyzn. Chwilę później na miejscu pojawia się również Levent. Na wieść o porwaniu Meryem, Levent prosi Cemila, żeby zdobył od Tekina kontakt do Kulawego Kamila.

O całej sytuacji dowiaduje się również towarzysząca Cemilowi Ayse. Levent dogaduje się z porywaczami, jednocześnie prosi Bahadra o jak najszybsze umieszczenie Ptaków w sierocińcu fundacji i informuje brata o porwaniu. Melis nie może znieść myśli, że Levent naraża się dla Meryem. Ulviye przygotowuje dzieci na umieszczenie w sierocińcu. Ptaki boją się, że zostaną rozdzieleni. Mały ucieka. Leventowi udaje się zebrać sumę obiecaną porywaczom.

Zranione Ptaki odc. 68 streszczenie odcinka

Dzięki pomocy Yasara udaje się odnaleźć Małego, a Ulviye przekonuje dzieci, że w sierocińcu czeka ich lepszy los. Melis odchodzi od zmysłów ze strachu o Leventa i z wściekłości, że mężczyzna ta bardzo ryzykuje dla Meryem. Tymczasem Meryem próbuje uciec, ale wpada w ręce Kamila. Czas na dostarczenie pieniędzy się kończy, ale Meryem całym sercem wierzy, że Levent przybędzie ją uratować. Mężczyzna pojawia się w ostatniej chwili. Tymczasem Melis nie wytrzymuje i zgłasza sprawę na policję. Podczas gdy Meyem i Levent są przekonani, że koszmar się skończył, Kamil każe swoim ludziom ich zabić. Levent atakuje jednego ze złoczyńców i razem z Meryem uciekają w las.

Zranione Ptaki odc. 69 streszczenie odcinka

Policja rozpoczyna poszukiwania Meryem i Leventa jedzie na miejsce, skąd odebrano ostatni sygnał z telefonów zaginionych. Docierają tam również Melis oraz Cemil i Ayse. Neriman przekazuje Doganowi pieniądze na adwokata, który ma wyciągnąć Tekina z więzienia. Levent i Meryem znajdują w lesie dom, który wykorzystują jako schronienie na noc. Ciemności utrudniają zarówno policji, jak i ludziom Kamila poszukiwania zaginionych. To przykre doświadczenie bardzo zbliża do siebie Meryem i Leventa. Ukrywając się w leśnej chacie, wyjaśniają sobie niedomówienia związane z Melis.

Rankiem ludzie Kamila odnajdują kryjówkę Leventa i Meryem. Levent każe Meryem uciekać i pod żadnym pozorem nie wracać, a sam wpada w ręce złoczyńców. Kamilowi zależy na tym, żeby uciszyć ich oboje i dobrze wie, jak zmusić Meryem do powrotu. Podczas ucieczki, Meryem słyszy odgłos wystrzału. Przerażona tym, że Leventowi mogło się coś stać, wraca do leśnego domu. Leventowi udaje się obezwładnić Kamila, w tej samej chwili pojawia się policja. Meryem i Levent wychodzą z tej sytuacji cali i zdrowi.

Zranione Ptaki odc. 70 streszczenie odcinka

Meryem nadal bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia. Durmus jest wściekły na córkę, że przez obce dzieci wpakowała się w kłopoty. Tekin coraz bardziej przyciska Durmusa do muru. Każe mu zmusić Meryem do pracy u siebie. Choć Melis obiecała Leventowi milczenie, opowiada Ülviye, co tak naprawdę się wydarzyło. Levent to słyszy i wściekły krzyczy na Melis. Ayse namawia Meryem na powrót do rezydencji. Dziewczyna jednak, w obawie o życie Leventa, wie, że nie może tam wrócić.

Safiye znajduje złoty pierścionek Ayse. Zanosi go do jubilera, który potwierdza jego autentyczność. Zaniepokojona kobieta wypytuje Dogana o relację jej córki z Cemilem. Za jego namową postanawia jechać do firmy. Meryem idzie do pracy. Szef jest wobec niej znowu opryskliwy, ale Meryem dzielnie to znosi. Durmus postanawia to ukrócić. Idzie do bistro i robi Meryem awanturę na oczach klientów. Osman zwalnia dziewczynę. Durmus zaciąga Meryem do komórki na węgiel. Zamyka ją tam i mówi, że wypuści dopiero, gdy ta zgodzi się pracować dla Tekina.

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 668, 669, 670 streszczenia szczegółowe. Ostatni odcinek VOD

Na Wspólnej online za darmo bez rejestracji

Na Wspólnej online za darmo bez logowania. Streszczenie odcinków, powtórki