środa, 22 marca, 2023

Elif 1165 i 1166 streszczenie szczegółowe, wszystkie odcinki VOD po polsku

Elif 1165 i 1166 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif po polsku. Ostatni odcinek powtórka

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Dzisiejszy odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif 1165 po polsku TVP 1 wyemituje w piątek 18 marca. Będzie to ostatni odcinek finałowy. Elif 1166 nie będzie już można obejrzeć. Od poniedziałku w TVP 1 emisja Zranionych Ptaków – zobacz szczegóły.

Serial Elif po polsku VOD

Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

Odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie odcinków Elif po polsku

Elif odc. 1165 streszczenie po polsku

Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni.

Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem.

Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Elif 1166 streszczenie po polsku

Elif odcinek 1166 nie powstał. Serial zakończył się na odc. 1165.

Elif 1166 streszczenie

Zobacz również

Ostatnie artykuły