Elif 1133, 1134, 1135 streszczenie szczegółowe, wszystkie odcinki VOD po polsku

Elif 1133, 1134, 1135 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.

Elif po polsku. Ostatni odcinek powtórka

Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Dzisiejszy odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.

Elif 1133 po polsku TVP 1 wyemituje w poniedziałek. Tego dnia rano można obejrzeć również ostatni odcinek Elif 1132. W kolejnych dniach nastąpi premiera odcinków 1134, 1135, 1136, 1137.

Serial Elif po polsku VOD

Wszystkie odcinki Elif po polsku można oglądać nie tylko w TV, ale również w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można oglądać w czasie emisji w TV. Telewizja TVP 1 live stream online za darmo udostępnia WP Pilot.

Odcinki Elif po polsku również dostępne są w internecie. Nie trzeba szukać na Youtube, gdzie można znaleźć odcinki z Turcji i napisy PL.

Elif VOD po polsku dostępny jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Ostatni odcinek Elif trafia tam zawsze po emisji w TVP 1.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Streszczenie odcinków Elif po polsku

Elif 1132 streszczenie odcinka

Tufan zaczepia Emirhana, gdy ten wraca ze szkoły. Uważa, że chłopiec symuluje i nawiamia go, żeby przy nim nie udawał. Gdy Emirhan nie reaguje, Tufan w złości popycha syna, a ten upada i przerażony ucieka do domu. Leman nastawia syna przeciwko Jülide. Sprawia, że Şafak nabiera podejrzeń, co do oddania i troski żony. Wszyscy zniecierpliwieni czekają na rozpoczęcie rozprawy apelacyjnej. Mahir i Melek są zaniepokojeni nieobecnością Fikret. W jej zastępstwie zjawia się inna adwokatka, która wygłasza mowę obrończą nie uwzględniającą zeznań Mahira. Mimo to sędzia wydaje decyzję o uchyleniu wyroku o karze pozbawienia wolności, dzięki czemu w dalszym postępowaniu Melek ma odpowiadać z wolnej stopy.

Elif 1133 streszczenie odcinka

Kiymet postanawia czym prędzej pozbyć się zakrwawionej bluzki. Gdy próbuje ją wyrzucić, spotyka na korytarzu Kerema. Ostatecznie worek z bluzką trafia w ręce Gulsum. Współosadzone szykują dla Melek kolację pożegnalną. Ta jest bardzo wzruszona ciepłym pożegnaniem. Keremowi trudno pogodzić się z myślą, że Elif odchodzi z rezydencji. Mimo oporów postanawia osobiście odwieźć dziewczynkę do domu jej matki. Spotyka tam Mahira. Jest zaskoczony jego obecnością.

Elif 1134 streszczenie odcinka

Macide organizuje w fundacji zbiórkę odzieży dla potrzebujących. Gülsüm przypomina sobie o bluzce, którą wyrzuciła Kiymet. Odnajduje ją w śmieciach, by wraz z innymi rzeczami przygotować do przekazania na zbiórkę. Gülsüm pokazuje bluzkę Hümeyrze. Krwawe plamy i częste wyjścia Kiymet wzbudzają w Hümeyrze podejrzenia. Kerem rozmawia z Melek. Dokładnie wypytuje ją o przebieg zdarzeń. Melek nie ma odwagi wyznać mu, że wszystkiemu winna jest Kiymet.

Kerem dowiaduje się, że Melek zleciła analizę leków Macide i postanawia udać się do laboratorium po wyniki. Po raz kolejny Kerem próbuje wyznać Asli swoje uczucia. Ona jednak nie chce go słuchać. Mahir coraz bardziej niepokoi się nagłym zniknięciem Fikret. W poczuciu obowiązku jedzie na policję, żeby złożyć zeznania. Przerywa mu telefon od Melek, która zaprasza go na kolację. Şafak jest poirytowany swoją bezsilnością wobec Tufana. Leman o zły stan syna obwinia Jülide.

Elif 1135 streszczenie odcinka

Şafak nie może znieść obecności Tufana i własnej bezradności wobec poczynań mężczyzny. Jego rozgoryczenie przekłada się na relację z Jülide. Leman ma wyrzuty sumienia, że jej zachowanie negatywnie wpływa na Emirhana. Postanawia przeprosić chłopca. Asli i Birce nie mogą uwierzyć, że Melek wyszła na wolność i znowu mieszkają razem. Również Melek mimo odczuwalnej radości trudno się oswoić z nową rzeczywistością. Hümeyra próbuje dowiedzieć się od Kiymet, skąd plama z krwi na jej bluzce. Kobieta na poczekaniu wymyśla historyjkę o niegroźnym wypadku, jaki miała. Hümeyra przeprasza ciotkę za swoją podejrzliwość.

Elif 1136 streszczenie odcinka

Hümeyra bezskutecznie próbuje skontaktować się z Leventem. Na domiar złego Kiymet w akcie zemsty pokazuje jej wiadomość w gazecie o rzekomym romansie Leventa z gwiazdą, którą ochrania. Hümeyra jest załamana. Jest przekonana, że Levent ją zdradza i oszukuje. Mahir odwiedza Melek. Podczas rozmowy Melek wspomina mu o zakrwawionej bluzce, którą Elif zauważyła w rzeczach Kiymet.

Targany złymi przeczuciami Mahir jedzie do biura Fikret. Podczas jego wizyty, sekretarka Fikret odbiera telefon z wezwaniem na policję. Na posterunku Mahir dowiaduje się, że Fikret została zamordowana. Jest prawie pewien, że za zbrodnię odpowiada Kiymet. Postanawia zdobyć zakrwawioną koszulę, o której mówiła Melek. Dobrą okazją ku temu okazuje się kolacja, na którą wszyscy zostają zaproszeni przez Macide. Levent próbuje dodzwonić się do Hümeyry, obawia się, że uwierzyła w prasowe plotki.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.